باور نمیکنم رجزخوانی یک وسوسه باشد عشق من!

تمام بچه هایم... تمام شاگردانم...

دیروز که می رقتیم بیرون، مصطفای من عقب نشسته بود و سرش لم داده به عقب! از تو آینه نگاهش کردم… فکر کردم خوابه… حرفی نردم… زیاد نگذشته بود که یه صدایی از پشت رسید!!!

یه سوال قشنگ… قابل فکر کردن! قابل تامل…!

چی جوری میشه از زندگی لذت برد…!!!؟؟؟

 

من بهش فکر کردم… می دونی… آخه من از زندگیم لذت میبرم… حداقل تا حد زیادی!!! ولی تا به حال فکر نکرده بودم که چی در من! اتفاق میفته که احساس لذت میکنم!!! تو این چند ساعت یه خورده بهش فکر کردم… پیشنهاد می کنم شما هم بهش فکر کنید!!!

 

می دونی مصطفی چیزی که من احساس کردم باعث میشه آدمها از زندگی لذت نبرند، اصطکاکیه که با زندگی پیدا می کنند… اصطکاک یه برخورد سادست… یه تضاد… حرکت دو جسم که با هم درگیرند!!! می دونی زندگی عین فیزیکه!!! همیشه اصطکاک هست! مهم اینه که این اصطکاک خیلی زیاد یا خیلی کم نباشه!!!

اگه اصطکاک زیاد باشد، باید خیلی زور بزنی که دو تا جسمو رو هم بکشی! تازه زود هم داغ میکنه…!!!  اگه خیلی کم باشه لیز می خوره و میفته پایین….

باید لذت برد…!!

 

 

 

لذت دوم!

تضادی که  میان فکر ما و اتفاقات زندگی همون چیزیه که باعث میشه تا اصطکاک بوجود بیاد! همون چیزیه که ما رو مجبور میکنه تا یه عالمه انرژی مصرف می کنیم… همین اصطکاکه که باعث میشه ما داغ کنیم… برای اینکه باید زور برنیم تا ازش رد بشیم…

همینه که می گم از بعضی چیزا باید گذشت! باید ارجاع داد… (فابل توجه محسن!) هر چی بیشتر رو چیزای بیخود صبر کنید… ور برید… هر چی بیشتر ذهنتونو مشغول کنید… بیشتر از لذت فاصله می گیرید!!!

فقط این یادمون نره که از همه چیز لیز نخوریم! اونقدر رها نباشیم که بریم به سمت تن لش شدن! از همه چیز نباید گذشت… ولی میشه از 72% چیزهایی که ما رو عصبانیمون میکنه گذر کنیم!!!

دیگه فلسفه بافتن بسه! نهایتا فکر می کنم لذت بردن لذت رابطه مستقیمی با رها بودن داره! در بند ریزه کاری ها نبودن!به نظر من میشه لذت برد فقط و فقط اگر سعی نکنی خرابش کنی!

لذت ببرید!

امشب نمی خواهم لذت ببرم! امشب می خواهم گريه کنم!!! امشب از همان هايی است که يک مرد می خواهد بچگی کند.... امشب لذت من در سبک شدن است! در گريستن.... باز من و همان وسوسه قديمی... باز من و همان حرير آبيم... تنها!!!

 

نوشته شده در ۱۳۸٤/۱۱/٢۳ساعت ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ توسط احمد! نظرات () |

Design By : Mihantheme