شومینه...

زندگی ملقمه ایست! برای کسانی که می دوند تا برسند به آنچه امروز آرزوی آن را یک می کشند و فردا اسیر روزمرگی می بایست تحمل کنند هوویی دگر را! آرزویی جدید...!!!

.

.

غم زیاد شده یا ما بزرگ شدیم! نمی دونم!

یادم میاد وقتایی که زهرا ایران بود دعواهامون سر کشیدن غذا بود! و حالا نیس... چه می شود کرد جز ماله ای دلتنگی که ماسیده به دیوار دل و اتاق! 

کسایی که دوسشون دارم و رها کردم! دوسشون دارم اما خب زورم اونقده زیاد نیس که بتونم نگهشون دارم! حکما مهربان تر از من پیدا کردن... رفتن  و من گاه به گاه به یادشونم!  غم هست اما مث آب داغیه که عادت می کنه بدنت به سوختن! 

دوس دارم همراهی پیدا کنم... برای بودن لحظه های سخت! حتی لحظه های راحت! پر کردن خلایی که جدیدا ساخته ام برای خودم... نمیشه! یعنی به گمانم حضرت مادر سخت سخت می گیرن ! غم هست اما مادرست... سکوتش هم لذتی پنهان داره تو خودش! کمی احساس فخر فروشی جلو خدا بهم دست می ده!

غمی نیست! تمام...

دوست دارم بهتر باشم! ولی مث که نمیشه! دو روز خوبم و باز مث هر  روز غرق در روزمرگی! غمی است که نمی رود گویا! هضم این معده نمی شود!

غم اکبر... کربلا... 

/ 2 نظر / 20 بازدید
گلشن

سلاممممممممممممممممممم[ماچ] خوبي بيدي جيگر[گل][فرشته] به به چه پستاي خوشملي جون ميده واس كپي كردن [نیشخند] اما خب ك فكريدم ديدم حرومه...گفتم اجزه بگيرم آخه يه پستت رو كپيديدم[خجالت] اول منتشر شد بعد ثبت موقت كرديم ... اگه اجزه ميدين انتشارش بديم تو وبمون[نیشخند] البته با اسم خودوم[مغرور] اين مطلبو ميگم http://fromsolid2liquid.persianblog.ir/post/7/ [نیشخند] به به معلم هم ك هستي[فرشته] تا كامنتي ديگر...بدرود[خداحافظ] راستي واسم بدعا ارشد قبول شمممممم[گریه] ميسي گلم[قلب]

no love

یه حسه افتضاحیه که یکیو دوس داری که دوستت و دوس داره و دوستتم اونو....